خانه مسافر در کاشان
اجاره روزانه کد ملک: مقاله

خانه مسافر در کاشان

خانه مسافر در کاشان جهت رفاه مسافرین عزیز

خانه مسافر واحدهای اقامتی با مالکیت خصوصی هستند که مالکان آن ها مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را اخذ می نمایند تا بتوانند واحد مسکونی خود را در اختیار میهمانان و مسافران شهر خود قرار بدهند.

این واحد های اقامتی شامل ویلا ، آپارتمان ، خانه و سوئیت هستند. ویلا نوعی واحد مسکونی محسوب می گردد که دارای حیاط اختصاصی بوده و در مناطق ییلاقی ، کوهستانی، سواحل دریا و سایر مناطق تفریحی قرار گرفته است .

خانه ، آپارتمان و سوئیت هم که هرکدام دارای امکانات کافی برای یک زندگی چند روزه هستند، مختص شهر می باشند و به ترتیب بعد از ویلا قیمت های مناسب تری جهت اقامت چند روزه دارند.

ظرفیت خانه مسافرها بسته به متراژ آن متفاوت بوده و توسط مالک خانه تعیین می گردد.

چرا خانه مسافر در کاشان؟

عرضه خانه مسافر در کاشان در مقابل تعداد محدود هتل های کاشان سبب گردیده این نوع واحدهای اقامتی با استقبال زیادی روبه رو شوند . طبق بررسی سازمان گردشگری،کاشان با کمبود هتل رو به روست که خانه مسافر توانسته تا حدود زیادی این کمبود را جبران کنید.

قیمت مناسب خانه مسافرها نسبت به هتل دلیل دیگری بر ارجحیت این واحدهای اقامتی نسبت به هتل ها توسط مسافرین می باشد.

برای خانواده هایی با اعضای بیشتر هزینه اقامت در سفر معمولا بسیار گران تمام میشود زیراکه مجبور به گرفتن سوئیت های بسیار گرانقیمت هتل و یا چند اتاق با ظریف دو الی سه نفر می شوند .

اکثر خانه مسافرها قابلیت پذیرش تعداد بالایی از مسافر را دارند و ازین رو خانواده های پرجمعیت می توانند با هزینه کمتری در یک مکان اقامت داشته باشند .

مقرون به صرفه بودن خانه مسافر

یکی دیگر از مشکلات خانواده های پرجمعیت جدا از هزینه زیاد هتل کنارهم بودنشان است .

اتاق های هتل ظرفیت زیادی ندارند و یک خانواده ۱۰ نفری قطعا مجبور خواهد بود چندین اتاق برای اقامت خود رزرو کنند ولی با رزرو خانه مسافر میتوانند همگی در یک مکان اقامت داشته باشند و از همنشینی های شبانه خود لذت ببرند.

در ایام پرتردد سال مانند تعطیلات چند روزه و یا تعطیلات نوروزی، به دلیل حجم بالای مسافرت ، هتل ها به سرعت پرمی شوند و مابقی مسافران میتوانند با رزرو خانه مسافر برای سفر خود برنامه ریزی کنند .

قطعا آزادی عملی که مسافرین در خانه مسافرها خواهند داشت بسیار بیشتر از هتل خواهد بود .

سرو صدای زیاد خنده و بازی بچه ها، امکان نگهداری حیوان خانگی در بعضی از خانه مسافرها، امکان آشپزی کردن و… از امتیازات خانه مسافرهاست.

خانه مسافر در کاشان تحت تیم کاشان مبله برای اجاره انواع سوئیت مبله،انواع منزل مبله،انواع آپارتمان مبله در کاشان در خدمت شماست‌.

خانه مسافر کاشان با پاسخگویی شبانه روزی بهترین مکان را برای اقامت در کاشان برای شما گردشگر محترم فراهم می آورد.

تماس با خانه مسافر کاشان و رزرو بهترین مکان اقامتی در کوتاهترین زمان ممکن…..

بهترین واحدهای اقامتی با خانه مسافر در کاشان.

اجاره منزل دو خوابه در کاشان

شماره تماس:

۰۹۳۹۶۱۹۶۵۰۵

خانه مسافر در کاشان

خانه مسافر در کاشان

جزئیات بیشتر
  • وضعیت ملک: اجاره روزانه
  • نوع ملک: منزل
  • ایمیل:
  • شماره تلفن: ۰۹۳۹۶۱۹۶۵۰۵
  • قیمت:
  • متراژ:
  • استان: اصفهان
  • شهرستان: کاشان
  • امتیازات: